بیمه زلزله از کی بخریم؟

۲۲ دی ۱۳۹۶ دریافت

کدام بیمه در روز حادثه خسارات به وجود آمده را جبران می‌کند؟ کدام شرکت بیمه بهترین شرایط و مناسب ترین قیمت بیمه زلزله را ارائه می‌دهد؟ چه اموالی تحت پوشش بیمه زلزله قرار می‌گیرند؟ برای خرید بیمه زلزله مناسب به چه اطلاعاتی نیاز هست؟ …

, بیمه زلزله از کی بخریم؟, ناول دانود

اگر بعد از اتفاقات اخیر کشور به فکر خرید بیمه زلزله افتاده باشید حتما این سوال‌ها در کنار بسیاری از سوال‌های دیگر برای شما نیز به وجود آمده هست و به دنبال مرجعی برای پاسخ گفتن به آنها گشته‌اید. در این گزارش سعی داریم ابتدا اطلاعات مختصر و مفیدی از کلیات بیمه زلزله در اختیار شما قرار دهیم و در نهایت یک راه مطمئن و کاربردی برای انتخاب مناسب‌ترین بیمه پیش روی شما بگذاریم.

قیمت بیمه زلزله چقدر هست؟

بیمه زلزله به صورت یکی از پوشش‌های بیمه آتش سوزی فروخته می‌شود و برای خرید آن باید حتما یک بیمه نامه آتش سوزی خریداری نموده و پوشش زلزله را انتخاب کرده باشید.
بر خلاف باور عمومی بیمه زلزله بسیار ارزان تمام می‌شود. مثلا در حال حاضر برای بیمه کردن یک ساختمان ۸۰ متری به همراه ۴۰ میلیون تومان اثاثیه، در اکثر شرکت‌های بیمه با مبلغی حدود ۵۰-۷۰ هزار تومان می‌توان بیمه آتش سوزی را به همراه پوشش زلزله خریداری نمود. با پرداخت این مبلغ و خریداری بیمه زلزله، در صورت حرکتز حادثه هزینه ساخت مجدد ساختمان به همراه خسارت کلیه اموال از بین رفته به شما پرداخت خواهد شد.

بیمه زلزله برای خانه‌های اجاره‌ای و مغازه‌ها

امکان دیگری که در بیمه زلزله وجود دارد، بیمه کردن اموال و اثاثیه به صورت مستقل هست. ساکنین خانه‌های اجاره‌ای و همچنین مغازه‌ها و املاک تجاری میتوانند بدون بیمه کردن ساختمان، فقط اموال و اثاثیه خود را بیمه نمایند. حق بیمه در این حالت نیز بسیار ارزان تمام می‌شود.
همچنین صاحبان خانه‌ها و املاک تجاری نیز می‌توانند ساختمان خود را به صورت جداگانه و فقط به اندازه‌ی هزینه ساخت مجدد ساختمان بیمه نمایند.

بهترین بیمه زلزله را از کی بخریم؟

بعد از اطلاع از قیمت بیمه نامه زلزله و انواع آن نوبت به انتخاب شرکت بیمه می‌رسد. جایی که باید علاوه بر توجه به قیمت ارائه شده توسط هر شرکت، از شرایط خاص و کیفیت خدمات دهی و پرداخت خسارت هرکدام نیز اطلاع داشته باشید. برای این کار نیاز به یک مشاور حرفه‌ای بیمه دارید و این نیاز به تازگی توسط هستارت‌آپ «ازکیـ» شناسایی و برطرف شده هست.

وب سایت «ازکیـ» با بهره گیری از متخصصان حرفه‌ای بیمه امکان هستعلام، مقایسه و خرید اینترنتی بیمه آتش سوزی را به آسانی و برای همه کاربران فراهم کرده هست. برای بهره‌گیری از این خدمات تازه و رایگان، کافیست وارد سایت AZKI.COM شده و متراژ و ارزش ساختمان و اثاثیه خود را وارد کنید و با چند کلیک ساده، قیمت و شرایط پیشنهادی برترین شرکت‌های بیمه را برای بیمه کردن ساختمان و اموال خود در کنار هم ببینید و مقایسه کنید. اطلاعات ارائه شده در این سایت به شما کمک می‌کند تا بهترین بیمه را نسبت به نیاز و خوهسته‌های خود انتخاب و خریداری نمایید و در نهایت به صورت رایگان درب منزل یا محل کار خود تحویل بگیرید.

یاشار ژاله‌دوست مدیرعامل و عضو هیئت مدیره شرکت ازکیـ امیدوار هست با همکاری شرکت‌های بیمه و افزایش اقبال عمومی نسبت به خرید اینترنتی بیمه، زمینه برای افزایش فروش و رقابتی شدن این بازار بزرگ مهیا شده و یکی از اصلی ترین شعارهای ازکیـ یعنی «رقابت به نفع جیب مردم» بیش از پیش محقق شود.

بد نیست بدانید ازکیـ علاوه بر بیمه آتش سوزی و زلزله تمامی انواع دیگر بیمه‌ها را از بیمه ی شخص ثالث و بدنه و حوادث گرفته تا بیمه‌های عمر و مسئولیت و تکمیل درمان  به فروش میرساند و اطلاعات کارشناسان خود را در تمامی رشته‌ها به رایگان در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد.

منبع: سایت ازکیـ    azki.com

مطالعه‌ی این مقاله برای شما مفید بود؟ اگر توانستیم با این آموزش نیازتان را رفع کنیم، در صورت تمایل می‌توانید با هدیه‌ی مبلغی اندک، ما را در انتشار آموزش‌های رایگان بیشتر یاری داده و بدین ترتیب شما نیز سهمی در ادامه‌ی این کار ارزشمند داشته باشید ?

پس از انتخاب مبلغ و کلیک روی دکمه‌ی به درگاه بانک منتقل خواهید شد، پرداخت از طریق تمامی کارت‌های بانکی عضو شتاب امکان پذیر هست.

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم