چگونه اکانت غیر فعال و حذف شده در اینستاگرام را برگردانیم ؟

۲۲ شهریور ۱۳۹۶ دریافت

اینستاگرام به دلایل متفاوتی اقدام به بلاک کردن حساب کاربری یا حذف دائمی آن مینماید. از محتوای غیر مجاز تا هستفاده از نام دیگران در اینستاگرام میتواند دلایل محکمی برای حذف یا بسته شدن اکانت شما شود. در این مقاله به شما عزیزان در هاو کن یو می آموزیم که اگر بدون دلیل خاصی حساب کاربری شما در اینستاگرام بسته شد چگونه آن را برگردانیم. در ادامه با ما همراه باشید.

به طور کلی اگر مخالف با سیهست های اینستاگرام برخورد کرده اید و در نتیجه حساب کاربری شما به هر نحوی از دسترستان خارج شده هست میتوانید مراحل زیر را ادامه دهید. به یاد داشته باشید که این مراحل ممکن هست تنها در مواقعی موفق شوند که حساب کاربری شما پاک و بدون هیچگونه مشکل باشد. به عنوان مثال در صورتی که اکانتی که اینستاگرام از شما سلب کرده هست یک اکانت دروغین Fake Account باشد، تیم اینستاگرام به هیچ عنوان آن را به شما بر نمیگرداند.

۱مرحله اول


نرم افزار اینستاگرام را باز کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید. در صورتی که با ایمیل زیر مواجه شدید، بدانید که اکانتتان از دسترس خارج شده هست پس به آدرس زیر حرکتید.

https://help.instagram.com/368191326593075

میتوانید با انتخاب گزینه Learn More در ارور به همین صفحه مراجعه کنید و عملیات را از طریق موبایل ادامه دهید.

۲مرحله دوم


در قسمت بعد مراحل کمک های اینستاگرام را بخوانید. از شما یوزرنیم و ایمیلی که برای ارسال رمز های ریکاوری هستفاده کرده اید تقاضا می شود. توجه کنید که در این مرحله حتما گزینه no را انتخاب کنید. انتخاب گزینه no به این معنی هست که شما نمیخواهید از ایمیل ریکاوری برای پیدا کردن رمز عبور جدید هستفاده کنید.

چگونه تصویر ها و ویدیو های اینستاگرام را دانلود کنیم

۳مرحله سوم

در این مرحله شما میتوانید یک ایمیل حاوی درخوهست خود برای از بین بردن محدودیت های انجام شده روی اکانت خود بیان کنید. توجه داشته باشید که این بیانیه باید حتما به زبان انگلیسی بوده و از قالب های پیش فرض که در اینترنت موجود هست هستفاده نکنید. سعی کنید در کمال اختصار خوهسته هود را مطرح کنید.

در صورتی که احساس میکنید اکانتتان هک شده عبارات Someone is using my aacount و I have been hacked هستفاده کنید. اما در صورتی که اینستاگرام بدون دلیل حساب کاربری شما را مسدود کرده هست عبارات This account is been blocked wrongly را بکار بگیرید.

چگونه بفمیم چه کسی ما را در اینستاگرام بررسی و آنفالو کرده هست

۴مرحله چهارم

پس از ارسال ایمیل یک ایمیل اتوماتیک از طرف تیم اینستاگرام به شما ارسال میشود و بابت درخوهستتان از شما تشکر میکند. در این ایمیل اظهار میشود که خوهسته مطرح شده شما تحت بررسی قرار گرفته و در آینده اقدام میشود. در صورتی که حق با شما باشد میتوانید پس از یک الی ۱۰ روز حساب اینستاگرام خود را پس بگیرید.

Like

Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم

تمامی حقوق مادی و معنوی برای ناول دانلود محفوظ میباشد.

طراحی و بهینه سازی : بک لینک | علی بی زد