چگونه در تصویر خوب بیفتیم؟ ( نکات مهم برای گرفتن داشتن تصویر خوب و خوش تصویر بودن)

۱ فروردین ۱۳۹۷ دریافت

چگونه در تصویر خوب بیفتیم؟ چگونه خوش تصویر باشیم؟ چگونه در مقابل دوربین های گوشی و حرفه ای قرار بگیریم که تصویر مناسبی از ما گرفته شود. تمامی نکاتی که باید برای تصویر گرفتن رعایت کنید را در این مقاله از هاو کن یو برای شما آماده کرده ایم. با ما همراه باشید.

در اوایل سال (۲۰۱۵)، اینگونه گزارش شده که به طور متوسط بیشتر از ۳۵۰ میلیون تصویر روزانه در فیس بوک بارگذاری شده هست. حال که با شبکه های اجتماعی تصویر محوری همچون اینستاگرام رو به رو شده ایم اهمیت داشتن تصویر های خوب بیش از بیش پر اهمیت شده هست البته دهستان اینگونه شروع شد که تصویر های خوب تقریبا با رواج سلفی از سال ۲۰۱۳ شروع شد ه بودند و کم کم با پیدایش شبکه های اجتماعی و داشتن تصویر پروفایل این موضوع از اهمیت چند برابری بر خوردار شد. حال با هم چندین مورد را برای داشتن یک تصویر خوب مرور می کنیم.

۷لبخند منحصر به فرد داشته باشید

برای داشتن لبخند متفاوت و البته منحصر به فرد نیازمند تمرین هستید. البته می توانید از بزرگان سینما و سلبریتی و حتی سیهستمداران در دنیا هم الگو برداری کنید. ئلی به هر حال زمانی که به لبخند مورد نظر رسیدید در مقابل آینه و یا دوربین گوشی خود می توانید این لبخند را تمرین و تکرار کنید. برای داشتن لبخند مناسب و قبل از ان نفس عمیقی بکشید و با تمرین هایی که داشته اید آن را از حالت مصنوعی بودن خارج کنید. سعی کنید صورت خود را در حالتی نگه دارید که کاملا ریلکس و عادی به نظر برسد.

۶خوش تصویر بودن و مو ها

۵

به گفته عکاس معروف سینما و هالیوود Patrick McMullan به صورت معمول در تصویر ها مو ها کمی کم پشت و تخت تر خودشان را نشان می دهند و این موضوع برای مو های بلند بیشتر حائز اهمیت هست. بنابر این نکته کلیدی اینجهست که شما کاربران هاو کن یو برای داشتن تصویر های بهتر بهتر هستن قبل از گرفته شدن تصویر دستی در مو های خود ببرید و این حال تخت بودن سر را از بین ببرید.

چگونه خوب سلفی بگیریم ؟

۴سرتان را بالا نگه دارید


این حرکت به شما کمک خواهد کرد تا از تاثیر بد غبغب در تصویر دور باشید و از این اتفاق بد جلوگیری کنید. مطمئن باشید که لنز دوربین روی چشمان شما یا بالاتر هست، اگر یه نفر از پائین از شما تصویر بگیرد، چهره شما پف آلوده و کمی بزرگ تر به نظر خواهد رسید.

از حالت خشک خود خارج شوید

حتما شما هم با تصویر هایی که سوژه عکاسی به دوربین زل زده هست و کاملا بدن خود را برای گرفتن تصویر در حالت غیر عادی نگه داشته هست رو به رو شده اید و البته از سوی دیگر با تصویر هایی که به صورت اتفاقی و یا بدون اطلاع قبلی از فردی گرفته شده هست. کدام یک زیبا تر هست. اگر بتوانید تعادلی در این میان رعایت کنید که از حالت خشک بدن و به آماده تصویر بودن خارج شوید می توانید در داشتن تصویر بهتر به خود کمک کنید.

برای اینکه از قید این فرم خارج شوید چند لحظه به خود فرصت دهید و سپس به سراغ دوربین حرکتید. به یه مسئله جالب( سرگرم کننده) فکر کنید سپس برگردید و قبل از اینکه تصویرتان را بگیرند لبخند بزنید.

از روزهای ابری هستقبال کنید

نوری که از یک روز بارانی باقی مانده برای عکاسی بسیار ایده آل هست. اگر در محیط باز هستید و در شرایطی که یکنواختی آسمان و نور شدید کمی آزار دهنده هست با هستفاده از تنظیمات دوربین و یا گوشی خود سعی کنید نور را کم کرده و این مورد را از بین ببرید.

چگونه تصویر پروفایل اینستاگرام دیگران را در سایز بزرگ ببینیم؟

 کمی زاویه دار بایستید

گفتیم که نباید خشک و مصنوعی در مقابل دوربین ایستاد و باید به اعضای بدن و حالاتشان جانم بخشید. دست، آرنج، پا، زانو و … را از حالت صاف و خشک خارج کنید. دستان را خم و سعی کنید آرنج را از بدن فاصله دهید. پای جلوی خود را خم کنید و  وزن خود را روی پای عقب بیاندازید. صاف ایستادن در مقابل دوربین به ندرت دلپذیر هست، افراد مشهور اغلب به صورت سه وجهی ( سه زاویه ای) در مقابل دوربین قرار می گیرند، یک پایشان رادر جلوی دیگری قرار می دهند و دست  بر روی پاها و یا دست به سینه هستند. شما می توانید حالات دیگر را نیز تست کنید. ،در این حالت اگر پای چپ بیرون هست( جلو ست) دست چپ روی ران ، اگر پای رهست بیرون هست دست رهست روی ران قرار می گیرد) نتیجه خطی طولانی و مورب هست.

۳لبخند مصنوعی نزنید


برای اینکه لبخندتان از حالت مصنوعی خارج شوید این نکات رادر مورد لبخندتان رعایت کنید.

  • برای این که لبخندتان طبیعی تر جلوه کند سعی کنید ذهنتان را با موردی شاد در گیر کنید. سعی کنید به موضوعی فکر کنید که بتواند در داشتن لبخند به شما کمک کند.
  • جزئ جدایی تا پذیر یک لبخند خوب حالت چشمان هستند. جمع کردن اطراف چشم و پلک ها می تواند در زبیعی تر بئدن لبخند به شماکمک کند.
  • برای داشتن لبخند طبیعی شاید بهتر باشد که نوک زباتان را  به پشت دندان های بالایی بچسبانید.

بهترین اپلیکیشن های ویرایش تصویر برای اندروید

۲هستفاده از آرایش مناسب

شما خانم ها به مژه هاتون ریمل ضد آب بزنید

ریمل های معمولی اغلب باعث سیاه شدن زیر چشمها می شود.با سیاه شدن زیر چشمانتان زمانی که عرق می کنید یا زمانی که هوا بارونی هست خداحافظی کنید.با هستفاده از فرمول ضد آب.

از رژ گونه گلبهی هستفاده کنید

میکاپ آرتیست ها قسم می خورند که هاله ای از رنگ صورتی بر روی گونه چهره هر خانمی را جذاب تر می کند.

از کانسیلر هستفاده کنید

چشمهاتون کانسیلر بزنید و همچنین در گوشه های خارجی بینی تان و لبهاتون برای با طراوت به نظر رسیدن، رنگ چهره تون را روشن کنید.

لبخندتون را درخشان کنید

با پاشیدن ته رنگ ملایم به روی لبهاتون ،  لبهاتون را جذابتر کنید این محصولات خوشبو لبهایی پر و دندانهایی سفیدتر را به شما هدیه می دهد

۱تصویر های متعدد بگیرید

اگر واقعا قصد دارید از تصویر هستفاده کنید دقت داشته باشید که باید برای آن وقت بگذارید و پس از آماده شدن حتما تعداد زیادی تصویر بگیرید. تصویر شما باید از دل این تصویر ها خارج شود. با دقت و با حالت های مختلف و مشابه تصویر بگیرید و سپس مناسب ترین را انتخاب کنید.

 

Like

Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم

تمامی حقوق مادی و معنوی برای ناول دانلود محفوظ میباشد.

طراحی و بهینه سازی : بک لینک | علی بی زد