رمان عروس مرده
سلام، به پشینهاد یکی از دوستای گلم رمان عروس مرده اثر مژگان زارع رو براتون برای موبایل آماده کردم که میتونید از سایت بصورت رایگان دانلود کنید.
خلاصه : سارا روز عروسیش تصادف می کند و می میرد. او هیچ وقت زندگی مشترک را تجربه نمی کند اما فرصت پیدا می کند قبل از جدا شدن کامل روحش از دنیا ببیند که چه حوادثی بر سر راه اطرافیانش قرار می گیرد. او می بیند که مرگش چطور باعث تغییر سرنوشت دوربری هایش به خصوص شوهرش می شود و در آخرین لحظه های بودنش میان زمین و جهان دیگر دعا می کند که هیچ وقت خدا هیچ کسی را به حال خودش وانگذارد. این که چرا سارا این دعا را بر زبان می آورد دلیل نوشته شدن این رمان است.

قسمتی از رمان : دنیای خواب چیز عجیبی است. گاهی بی سر و ته و بی معنی است، گاهی آن قدر واقعی که وقتی بیدار می شوی باور نمی کنی خواب بوده ای. از وقتی احسان به مالزی رفته یک اتفاق عجیب برایم افتاده. اگرچه در دنیای مرده ها قرار نیست اتفاقات عجیب بیفتد و همین که مرده ای و می توانی خانواده و دوست هایت را ببینی و از زندگی شان خبر داشته باشی خودش کم چیزی نیست ولی بعد از رفتن احسان به مالزی توانستم وارد خواب دور و بری هایم بشم. مثلاً مامان دیشب باز هم خواب من را دید. نه این که بدانم قبلاً هم خوابم را دیده یا نه ولی وقتی صبح چشم باز کرد و به بابا گفت باز هم خواب سارا رو دیدم فهمیدم قبلاً هم خواب من را دیده.

رمان عروس مرده

لینک های دانلود :
  • نسخه جاوا با فرمت Jar - کتابچه [ دانلود ]
  • نسخه جاوا با فرمت Jar و Jad در فایل فشرده Zip [ دانلود ]
  • نسخه ePub برای آیفون و آندروید و ... [ دانلود ]
  • 10497 بازدید
  • جعفر
پیشنهاد مه تیک به کاربران آندرویدی

کاربرانی که از طریق وسیله ی آندرویدی خود اقدام به مطالعه رمانهای نسخه ePub می کنند نیاز به برنامه Moon Reader Pro دارند که ما نسخه کامل آن را بصورت رایگان در لینک زیر در اختیارتان قرار داده ایم. در این برنامه به راحتی میتوانید اندازه فونت، رنگ فونت، پس زمینه و سایر موارد را به دلخواه خود تنظیم کنید.

دانلود آخرین نسخه برنامه کتابخوان مون ریدر اندروید

این پست 3 سال پیش توسط جعفر ارسال شده: مثلا دانشجوی شیمی
حرفای خودمونی (حتما مطالعه شود)

1 - رمانهایی که از تاریخ خرداد 94 بر روی سایت قرار داده شده اند همگی توسط چند کاربر سایت آماده میشوند و برایمان ارسال میشود، نویسنده هایی که قصد چاپ رمان را دارند بدون هیچگونه بی احترامی و رفتار تند و ناخوشآیند ما را در جریان قرار دهید.

2 - در صورتی که رمانی را تایپ کرده اید و قصد انتشار آن را در وبسایت مه تیک دارید از طریق قسمت تماس با ما اطلاع دهید.

3 - در قسمت نظرات سعی کنید مرتبط با موضوع دیدگاه بنویسید و از درخواست لینک رمانهای حذف شده و گذاشتن آدرس ایمیل، آی دی شبکه های اجتماعی، شماره و ... جدا خودداری کنید.

4 - اکثر رمانها از سایت نودوهشتیا بر روی سایت قرار داده میشوند که منابع و نام نویسنده در آنها درج شده است

5 - تمامی رمانهای سایت درخواستی کاربران میباشد، در مه تیک قبل از هر چیزی نظر کاربران در اولویت است.

6 - من توی تعطیلات تابستون هستم و ایران نیستم, توی این مدت سایت دست دوست عزیزمون سحر هستش.

7 - همین دیگه، همیشه خوش باشید. ;)

نظرات
zahra گفته : ۱۸:۵۸ - ۱۳۹۳/۰۳/۱۰

سلام تهش چی میشه رمان خوبیه ولی دردناکه خیلی دردناک

رمان های پیشنهادی