رمان طلعت
سلام، کاربران عزیزرمان طلعت رو براتون اماده کردم و امیدوارم خوشتون بیاد…
خلاصه: این کتاب گویای یک سرگذشت واقعی از زندگی زنی به نام طلعت است، طلعت درطفولیت، مادرش راازدست میدهد و درچهارده سالگی پدرش را، به همین دلیل یک زندگی ناخواسته ازجانب اطرافیان به او تحمیل میشود، درپانزده سالگی اورا به مردی که چهل سال ازاو بزرگتراست شوهر میدهند واوازادامه تحصیل که بزرگترین آرزویش بود بازمیماند وهمین باعث میشود درگیرماجراها یی که درواقع پیامد این ازدواج است شود، اوبرای دومین باروبرخلاف میل قلبیش ازدواج میکند، دراین بین سایۀ عشقی واقعی تاپایان عمراورا تعقیب میکند. طلعت درطول زندگی یک چیز راهرگز فراموش نکرد او یک انسان واقعی، مهربانوایثارگربود وتا پایان عمراین صفات راهرگز ازخود دورنکرد، وقتی به یاد این جملۀ مادرم (ماه طلعت) درحالیکه اشک درچشمانش حلقه زده بود میافتم که گفت ” این حق من نبود” به نوشتن این کتاب مصرتر میشوم زیرا اومانند بسیاری اززنان کشورمان صبورانه زندگی کرد وبه زندگی که حقش نبود تن داد، به امیدروزی که همۀ زنان درسرتاسرجهان آنطورکه شایستۀ آن هستند به حقوق واقعی خود برسند.
قسمتی از رمان: طلعت بسختی نفس میکشید ودرآغوش “روزبه”لحظه های آخر زندگیش رامیگذراند، اوبعدازیکسال تحمل بیماری جانفرسا میرفت که درآغوش مرگ آرام بگیرد، طلعت باصدایی بیرمق گفت: آب، “گلریز” به سمت آشپزخانه دوید تا آب بیاورد طلعت همانطورکه به چشمان پسرش خیره شده بود آرام آرام پلکهایش را برهم گذاشت، روزبه خودراباخته بود، شانه های طلعت را مرتب تکان میدادو باصدای بغض آلودش میگفت مامان…مامان…….. طلت دردنیای دیگری بود، شاید درعالم برزخ یابیهوشی ، هرچه بوداوخودرا درون تونل تاریکی دیدکه دوان دوان از آن…

رمان طلعت

لینک های دانلود :
  • نسخه جاوا با فرمت Jar - کتابچه [ دانلود ]
  • نسخه جاوا با فرمت Jar - پرنیان [ دانلود ]
  • نسخه جاوا با فرمت Jar و Jad در فایل فشرده Zip [ دانلود ]
  • نسخه آندروید با فرمت Apk [ دانلود ]
  • نسخه PDF به صورت کامل و بدون فشرده [ دانلود ]
  • نسخه PDF به صورت کامل در فایل فشرده Zip [ دانلود ]
  • نسخه ePub برای آیفون و آندروید و ... [ دانلود ]
  • 6690 بازدید
  • پریسا
  • منبع
پیشنهاد مه تیک به کاربران آندرویدی

کاربرانی که از طریق وسیله ی آندرویدی خود اقدام به مطالعه رمانهای نسخه ePub می کنند نیاز به برنامه Moon Reader Pro دارند که ما نسخه کامل آن را بصورت رایگان در لینک زیر در اختیارتان قرار داده ایم. در این برنامه به راحتی میتوانید اندازه فونت، رنگ فونت، پس زمینه و سایر موارد را به دلخواه خود تنظیم کنید.

دانلود آخرین نسخه برنامه کتابخوان مون ریدر اندروید

این پست 2 سال پیش توسط پریسا ارسال شده: پریسا هستم ادمین جدید وبسایت مه تیک ساکن زنجان ...
حرفای خودمونی (حتما مطالعه شود)

1 - رمانهایی که از تاریخ خرداد 94 بر روی سایت قرار داده شده اند همگی توسط چند کاربر سایت آماده میشوند و برایمان ارسال میشود، نویسنده هایی که قصد چاپ رمان را دارند بدون هیچگونه بی احترامی و رفتار تند و ناخوشآیند ما را در جریان قرار دهید.

2 - در صورتی که رمانی را تایپ کرده اید و قصد انتشار آن را در وبسایت مه تیک دارید از طریق قسمت تماس با ما اطلاع دهید.

3 - در قسمت نظرات سعی کنید مرتبط با موضوع دیدگاه بنویسید و از درخواست لینک رمانهای حذف شده و گذاشتن آدرس ایمیل، آی دی شبکه های اجتماعی، شماره و ... جدا خودداری کنید.

4 - اکثر رمانها از سایت نودوهشتیا بر روی سایت قرار داده میشوند که منابع و نام نویسنده در آنها درج شده است

5 - تمامی رمانهای سایت درخواستی کاربران میباشد، در مه تیک قبل از هر چیزی نظر کاربران در اولویت است.

6 - من توی تعطیلات تابستون هستم و ایران نیستم, توی این مدت سایت دست دوست عزیزمون سحر هستش.

7 - همین دیگه، همیشه خوش باشید. ;)

نظرات
ژاله صفری گفته : ۱۲:۳۹ - ۱۳۹۳/۰۸/۲۴

با سلام و خسته نباشید میخواستم بگویم اگر قرار است کتاب من در سایت شما گذاشته شود ذکر نام نویسنده فراموش نشود
با تشکر

رمان های پیشنهادی