رمان نهال عشق من
سلام و روز بخیر به دوستان عزیز مه تیکی ،رمان امروز(درخواستی دوستان) ،رمان نهال عشق من (نویسنده:غزل امیری) تقدیم نگاه زیبای مه تیکی های عزیز…
خلاصه رمان : رمان راجع به دختری به اسم نهاله که در گذشته ضربه سخت روحی خورده. اما امروز عاشق شده… عاشق پسری که از نظر نهال بهترینه… نهال عشق دو طرفه رو تجربه میکنه… اما آیا…..؟!
مقدمه: باید نگاهی دوباره به تقویمم بیندازم… به روزهایی که در انتظار سپری می شدند تا شاید فردا… تا شاید فردا… هزار … صدو بیست هزار… نه… خیلی بیشتر از این ها… هر چقدر که فکر می کنم بیشتر از این ها می شود برای بهترین بودنت دلیل اورد و حالا من… منی از جنس غرور… منی که بیگانه بود با احساس… منی که… منی که حالا دل بسته ام به تو و توان یک لحظه بی تو بودن را ندارم… تویی که با امدنت عشق را معنا کردی برای قلب کوچکم…
میدانی… هیچوقت میانه ی خوبی با مهمان ناخواده نداشتم ولی حالا تو مهمان قلبم شده ای… مهمان قلبم… مهمان؟!… نه نه تو مهمان نیستی… تو صاحب قلب منی!
قلبی که خالی از عشق بود… قلبی مثل یک کویر… اعتراف میکنم که هیچگاه سر از کار چشمانت در نیاوردم. کنار پنجره ی اتاقم ایستاده ام و به ساعت روی دیوار نگاهی می اندازم… به راستی که لحظه های به یاد تو بودن زود سپری می شود… نا خوداگاه یا شاید هم خوداگاه … دستم را روی قلبم میگذارم و می دانم که دیگر خبری از ان کویر بی اب و علف نیست. نهال! عشق من… حالا عشق تو در قلب کوچکم ریشه دوانده و تمام روزهای زندگی ام را سر سبز کرده است … و این را هر دویمان می دانیم که نهال این عشق هیچگاه خشکیده نخواهد شد و من مصرانه در گوشت تکرار میکنم مدام که:
-تو نهال عشق منی!

رمان نهال عشق من

لینک های دانلود :
  • نسخه جاوا با فرمت Jar - کتابچه [ دانلود ]
  • نسخه جاوا با فرمت Jar - پرنیان [ دانلود ]
  • نسخه جاوا با فرمت Jar و Jad در فایل فشرده Zip [ دانلود ]
  • نسخه آندروید با فرمت Apk [ دانلود ]
  • نسخه PDF به صورت کامل و بدون فشرده [ دانلود ]
  • نسخه PDF به صورت کامل در فایل فشرده Zip [ دانلود ]
  • نسخه ePub برای آیفون و آندروید و ... [ دانلود ]
  • 8115 بازدید
  • پریسا
  • منبع
پیشنهاد مه تیک به کاربران آندرویدی

کاربرانی که از طریق وسیله ی آندرویدی خود اقدام به مطالعه رمانهای نسخه ePub می کنند نیاز به برنامه Moon Reader Pro دارند که ما نسخه کامل آن را بصورت رایگان در لینک زیر در اختیارتان قرار داده ایم. در این برنامه به راحتی میتوانید اندازه فونت، رنگ فونت، پس زمینه و سایر موارد را به دلخواه خود تنظیم کنید.

دانلود آخرین نسخه برنامه کتابخوان مون ریدر اندروید

این پست 2 سال پیش توسط پریسا ارسال شده: پریسا هستم ادمین جدید وبسایت مه تیک ساکن زنجان ...
حرفای خودمونی (حتما مطالعه شود)

1 - رمانهایی که از تاریخ خرداد 94 بر روی سایت قرار داده شده اند همگی توسط چند کاربر سایت آماده میشوند و برایمان ارسال میشود، نویسنده هایی که قصد چاپ رمان را دارند بدون هیچگونه بی احترامی و رفتار تند و ناخوشآیند ما را در جریان قرار دهید.

2 - در صورتی که رمانی را تایپ کرده اید و قصد انتشار آن را در وبسایت مه تیک دارید از طریق قسمت تماس با ما اطلاع دهید.

3 - در قسمت نظرات سعی کنید مرتبط با موضوع دیدگاه بنویسید و از درخواست لینک رمانهای حذف شده و گذاشتن آدرس ایمیل، آی دی شبکه های اجتماعی، شماره و ... جدا خودداری کنید.

4 - اکثر رمانها از سایت نودوهشتیا بر روی سایت قرار داده میشوند که منابع و نام نویسنده در آنها درج شده است

5 - تمامی رمانهای سایت درخواستی کاربران میباشد، در مه تیک قبل از هر چیزی نظر کاربران در اولویت است.

6 - من توی تعطیلات تابستون هستم و ایران نیستم, توی این مدت سایت دست دوست عزیزمون سحر هستش.

7 - همین دیگه، همیشه خوش باشید. ;)

نظرات
ghazal گفته : ۲۱:۲۸ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۲

سلام به همه دوستای عزیزی که لطف کردن ، زحمت کشیدن نظراشونو گفتن.
اهم اهم..نویسنده صحبت میکنه..از اون دوستایی ک منو تشویق کردن و گفتن ک رمان خوبه خیلی ممنونم.
ی سری توضیح لازم میبینم که بگم.اول از همه دوستایی ک درباره بی هیجان بودن رمان گفتن..از اونجایی ک نهال عشق من کار اول منه دوس داشتم کارمو با یه رمان آرومو بی دردسر شروع کنم.اگر پی گیر باشید متوجه میشید که رمانای بعدیم سبکاشون خیلی متفاوت تره و ب تبع هیجان بالاتری داره.
اون سری از دوستانی ک گفتن روابط خیلی باز بود و راحت..شما فکر میکنید همچین خانواده هایی وجود ندارن؟خانواده خود من همینجوریه.اول تاپیک رمانم نوشتم ک روابط این خانواده ب روابط خانواده خود من خیلی شبیه.ما شمال میریم مسافرت میریم همین کارارو میکنیم.ولی خب هرکسی نظری داره
اون دسته از دوستانی که گفتن چرا توضیحات زیاد بود.مثل طبقه ۱۷ از ۲۲ طبقه..اگر توصیف نکنیم میگین کم توصیف
کردین اگرم زیاد توضیح بدیم میگین به ما چه ک طبقه چند بوووود!!
اون دوستی ک گفته بود ضامن آهو امام هشتمه..دوست گلم من مسلمونم و حتما حتما این قضیه رو میدونم اما فقط بخاطر سوتی دادن و اشاره ب هول شدن اون شخص این اشتباهو عمدا توش انداختم.
اون دسته از دوستایی ک گفتن همه بی دردسر ازدواج کردن و بهم رسیدن.خداییش تو فامیل خود شما چند نفر وقتی خواستن ازدواج کنن بلایای آسمونی نازل شده؟؟بلایا مثل: خیانت..سوء تفاهم..مریضی…
اون دوستایی ک گفتن همه عالی بودن.چ از لحاظ قیافه و چه از لحاظ مادی و…من خواستم تو این رمان نشون بدم هر کسی ک پولداره،خوشگله،دوستا و خانواده خوبی داره دلیلی نداره ک خوشبخته.ممکنه ک تصمیم اشتباه یا ی انتخاب اشتباه و یاحتی ی پنهان کاری زندگیرو براش جهنم کنه.

به هر حال ممنون از همه شما ها ک وقت گذاشتید و خوندید.
یا حق

نهال گفته : ۱۵:۵۹ - ۱۳۹۳/۰۹/۲۹

رمان خیلی خوجل موجلی بود :) :)
مخصوصا اسم شخصیت اول دختر^_____^

فاطیما گفته : ۱۸:۵۷ - ۱۳۹۳/۰۸/۳۰

به نظر من رمان قشنگی بود.
کیلیشه ای نبود و موضوعش جاذب و جدید بود.حتما بخونیدش

رمان های پیشنهادی