دانلود رمان سرنوشت خورشید
سلام به کاربران عزیز مه تیکی ، رمان سرنوشت خورشید رو براتون آماده کردم که درخواستی دوستان عزیز هم بوده ودر ادامه میتونید دانلود کنید.

 • نام رمان : سرنوشت خورشید
 • نویسنده : pariya***75
 • صفحات : پرنیان 958صفحه و پی دی اف 217 صفحه

دانلود رمان سرنوشت خورشید

خلاصه داستان :

من خورشیدم دختری که همیشه آرزو داشت بزرگ ترین رویاش به حقیقت تبدیل بشه ولی هیچ وقت فکرش نمی کردم بزرگ ترین رویام بخواد با جونم بازی کنه رویای که چندسال زحمت کشیدم براش رویای که بخاطرش قید خیلی چیزا رو زدم رویای که سرنوشتم عوض کرد رویای که اسمش گذاشتم سرنوشت خورشید.....

دانلود رمان عاشقانه

دانلود رمان آندروید

قسمتی از قلم نویسنده :

با خمیازهی از خواب بلند شدم موهای لخت بلندم دورم ریخته بودن از روی تخت بلند شدم..... چشم بسته داخل دستشویی رفتم دست صورتم شستم چشمام باز کردم...... نگاهی به آینه کردم نمیدونم چرا دوست داشتم اجزای صورتم یکبار دیگه دقیق ببینم..... چشمای طوسی با موهای قهوهی کم رنگ لب های غنچه ی پوستی سفید و صاف ابرو های کمانی با موژهای بلند یه مشت دیگه آب به صورتم زدم از دستشویی اومدم بیرون طرف کمد لباس هام رفتم یه شلوار جین مشکی با یه پیراهن مشکی سفید انتخاب کردم انداختم رو تخت طرف آینه قدی رفتم موهام شانه زدم بالای سرم بستم یکم هم صورتم آرایش کردم بعد لباس هام عوض کردم روی تخت نشستم گوشی ام چک کردم دوتا اس ام اس از نادیا دوستم داشتم:
- سلام خانوم خانوما خبری ازت نبود گفتم حالت بپرسم دلم برات یه ذره شده
اس ام اس بعدی:
- خورشید،خورشید درآومده دختر بلند شو بیا کنار رودخانه منتظرم بوس
لبخندی زدم جوابش دادم:
- سلام نادی جونم باشه تا یک ساعت دیگه اونجام بوس
بلند شدم نگاهی به اتاقم کردم .......اتاق نسسبتا بزرگ با کاغذ دیواری رنگ مشکی و آبی فیروزهی و طرح های گل های مختلف که به اتاق نمای قشنگی می داد...... کمد دیواری که روبه روی تراس قرار داشت تخت خوابم هم کنار در شیشه ی تراس بود که با پردهی آبی فیروزهی پوشنده بودن حمام دستشویی هم سمت چب اتاق قرار داشتن یکم اون طرف در حمام دستشویی میز توالتم قرار داشت سمت راست اتاقم میز مطلاعه ام با کتابخانه ام قرار داشت لپ تابم روی میز بود یه عروسک خرسی که عمو متین برام خریده بود هم کنارش بود بیشتر وسایل هم با آبی فیروزهی مشکی، ست شده بودن در اتاق باز کردم یه نشیمن نسبتا کوچیک که البته به نظر من کوچیک بود هااااکه یه دست مبل با یه کنافه به رنگ مشکی و یه تی وی گذاشته بودن توی این نشیمن 9تا اتاق بود البته بجز توی طبقه دوم که 11تا اتاق بود اتاق من کنار اتاق دخترعموم نهال بود کنار اتاق نهال اتاق برادر نهال نیما بود بعدش اتاق خواهر گرامیم من هدیه بود روبه روی اتاق من اتاق داداشم فرهاد بود بعدش کنار اتاق فرهاد اتاق سینا پسر عمه ام بود بعدش اتاق خواهر سینا سارینا بود بعدش اتاق پسر عموم هاکان بود بعدش اتاق عمه هستی بود انتهای نشیمن اتاق عمو متین بود پله ها به صورت مارپیچی بودن از پله ها رفتم پایین به طبقه دوم رسیدم اینجا به اندازه 11 اتاق بود بیخیال شدم به سمت طبقه پایین رفتم ....... وارد نشیمن شدم همه دور میز صبحانه نشسته بودن...... از بابا بزرگ که ما بهش میگم محمد خان تا سپهر که آخرین نوه بود

دانلود رمان

دانلود رمان جدید

لینک های دانلود :
 • نسخه جاوا با فرمت Jar - کتابچه [ دانلود ]
 • نسخه جاوا با فرمت Jar - پرنیان [ دانلود ]
 • نسخه جاوا با فرمت Jar و Jad در فایل فشرده Zip [ دانلود ]
 • نسخه آندروید با فرمت Apk [ دانلود ]
 • نسخه PDF به صورت کامل و بدون فشرده [ دانلود ]
 • نسخه PDF به صورت کامل در فایل فشرده Zip [ دانلود ]
 • نسخه ePub برای آیفون و آندروید و ... [ دانلود ]
 • 6189 بازدید
 • پریسا .ش
پیشنهاد مه تیک به کاربران آندرویدی

کاربرانی که از طریق وسیله ی آندرویدی خود اقدام به مطالعه رمانهای نسخه ePub می کنند نیاز به برنامه Moon Reader Pro دارند که ما نسخه کامل آن را بصورت رایگان در لینک زیر در اختیارتان قرار داده ایم. در این برنامه به راحتی میتوانید اندازه فونت، رنگ فونت، پس زمینه و سایر موارد را به دلخواه خود تنظیم کنید.

دانلود آخرین نسخه برنامه کتابخوان مون ریدر اندروید

این پست 2 سال پیش توسط پریسا .ش ارسال شده: دیگه توی سایت فعالیتی ندارم دوستان... خدانگهدار!!!
حرفای خودمونی (حتما مطالعه شود)

1 - رمانهایی که از تاریخ خرداد 94 بر روی سایت قرار داده شده اند همگی توسط چند کاربر سایت آماده میشوند و برایمان ارسال میشود، نویسنده هایی که قصد چاپ رمان را دارند بدون هیچگونه بی احترامی و رفتار تند و ناخوشآیند ما را در جریان قرار دهید.

2 - در صورتی که رمانی را تایپ کرده اید و قصد انتشار آن را در وبسایت مه تیک دارید از طریق قسمت تماس با ما اطلاع دهید.

3 - در قسمت نظرات سعی کنید مرتبط با موضوع دیدگاه بنویسید و از درخواست لینک رمانهای حذف شده و گذاشتن آدرس ایمیل، آی دی شبکه های اجتماعی، شماره و ... جدا خودداری کنید.

4 - اکثر رمانها از سایت نودوهشتیا بر روی سایت قرار داده میشوند که منابع و نام نویسنده در آنها درج شده است

5 - تمامی رمانهای سایت درخواستی کاربران میباشد، در مه تیک قبل از هر چیزی نظر کاربران در اولویت است.

6 - من توی تعطیلات تابستون هستم و ایران نیستم, توی این مدت سایت دست دوست عزیزمون سحر هستش.

7 - همین دیگه، همیشه خوش باشید. ;)

نظرات
رمان های پیشنهادی