دانلود رمان اینجا آخر خط نیست

 • نام رمان : اینجا آخر خط نیست
 • نویسنده : مهدیهMHK
 • صفحات : پرنیان 610صفحه و پی دی اف 106 صفحه

دانلود رمان اینجا آخر خط نیست

خلاصه داستان : داستان در مورد یه دختر به نام تابشِ......متاهل هست و داره با همسرش زندگی میکنه ....تابش بچه پرورشگاه بوده وسختی های زیادی کشیده اما حالا یه زندگی اروم داره .... عاشق شوهرشه و اونو خیلی دوست داره ...اما در زندگیش یه اتفاقی میوفته ...باعث میشه زندگی تابش دست خوش تغیراتی بشه ...وزمانی میرسه که باید انتخاب کنه ...یه انتخاب سخت .....

دانلود رمان عاشقانه

دانلود رمان آندروید

قسمتی از قلم نویسنده : بفرمایید ....دستش را دراز میکند و همینطور که شربت را برمیدارد میگوید ممنون زن داداش ....لبخندی به زن داداش گفتنش میزنم و به طرف هیراد میروم ...همینطور که شربت را بر میدارد چشمکی میزند که مطمئنن از چشم فرد روبه رو ندید نمیماند و لب میزند خوشگل من .... دیگر به این نحو صدا زدنم عادت کرده ام و تنها چیزی که میگویم نوش جانیست که از اعمق قلبم نشات میگیرد ... خودم هم کنار ش میشینم و میگویم خب اقا اهورا نگفتی نظرت چیه؟....با صدایم سرش را بالا میگیرد و میگوید نه زن داداش خودت که با سلیقه یه من اشنایی ....الناز خانم شما به دردم نمیخوره ....اخم هایم در هم میشود که دستی دورم حلقه میشه و منو به خودش میچسبونه ...سرم رو بر میگردانم و با هیرادچشم در چشم میشوم فاصله یمان بسیارنزدیک هست و هیراد هم طبق معمول نگاهش روی لب های رژ خورده ام .... با گوشه چشم اهورا را نشانش میدهم شاید حواسش جمع شود وبیشتر مرا شرمنده این مرد روبه رو نکند ... هیراد به بی میلی عقب میکشد و منم سریع شالم را درست میکنم و به گفتن اقا اهورابفرمائید شیرینی ها رو خودم درستش کردم قائله را ختم بخیر میکنم ....اهورا از دیدزدن دیوارها دست میکشد و با گفتن چشم زن داداش میخورم لبخند مهربانی تحویلم میدهدو من برای بار هزارم در ذهنم میگویم چه مرد فهمیده ای ...برای اینکه مرا معذب نکندسرش را با تابلوهای دیوار گرم میکند ......

دانلود رمان

دانلود رمان جدید

لینک های دانلود :
 • نسخه جاوا با فرمت Jar - کتابچه [ دانلود ]
 • نسخه جاوا با فرمت Jar - پرنیان [ دانلود ]
 • نسخه جاوا با فرمت Jar و Jad در فایل فشرده Zip [ دانلود ]
 • نسخه آندروید با فرمت Apk [ دانلود ]
 • نسخه PDF به صورت کامل و بدون فشرده [ دانلود ]
 • نسخه PDF به صورت کامل در فایل فشرده Zip [ دانلود ]
 • نسخه ePub برای آیفون و آندروید و ... [ دانلود ]
 • 5103 بازدید
 • پریسا .ش
 • منبع
پیشنهاد مه تیک به کاربران آندرویدی

کاربرانی که از طریق وسیله ی آندرویدی خود اقدام به مطالعه رمانهای نسخه ePub می کنند نیاز به برنامه Moon Reader Pro دارند که ما نسخه کامل آن را بصورت رایگان در لینک زیر در اختیارتان قرار داده ایم. در این برنامه به راحتی میتوانید اندازه فونت، رنگ فونت، پس زمینه و سایر موارد را به دلخواه خود تنظیم کنید.

دانلود آخرین نسخه برنامه کتابخوان مون ریدر اندروید

این پست 2 سال پیش توسط پریسا .ش ارسال شده: دیگه توی سایت فعالیتی ندارم دوستان... خدانگهدار!!!
حرفای خودمونی (حتما مطالعه شود)

1 - رمانهایی که از تاریخ خرداد 94 بر روی سایت قرار داده شده اند همگی توسط چند کاربر سایت آماده میشوند و برایمان ارسال میشود، نویسنده هایی که قصد چاپ رمان را دارند بدون هیچگونه بی احترامی و رفتار تند و ناخوشآیند ما را در جریان قرار دهید.

2 - در صورتی که رمانی را تایپ کرده اید و قصد انتشار آن را در وبسایت مه تیک دارید از طریق قسمت تماس با ما اطلاع دهید.

3 - در قسمت نظرات سعی کنید مرتبط با موضوع دیدگاه بنویسید و از درخواست لینک رمانهای حذف شده و گذاشتن آدرس ایمیل، آی دی شبکه های اجتماعی، شماره و ... جدا خودداری کنید.

4 - اکثر رمانها از سایت نودوهشتیا بر روی سایت قرار داده میشوند که منابع و نام نویسنده در آنها درج شده است

5 - تمامی رمانهای سایت درخواستی کاربران میباشد، در مه تیک قبل از هر چیزی نظر کاربران در اولویت است.

6 - من توی تعطیلات تابستون هستم و ایران نیستم, توی این مدت سایت دست دوست عزیزمون سحر هستش.

7 - همین دیگه، همیشه خوش باشید. ;)

نظرات
رمان های پیشنهادی