دانلود رمان از کنار هم میگذریم

 • نام رمان : از کنار هم میگذریم
 • نویسنده : Maht!sa
 • صفحات : پرنیان 416صفحه و پی دی اف 83 صفحه

دانلود رمان از کنار هم میگذریم

خلاصه داستان : افکار منفی به ذهن پادنا هجوم آورد. برای اولین بار حس کرد در زندگیش هیچکاره است . حس کرد اضافیست شاید هم نخودی . قدیما وقتی با دختر همسایه هایشان بازی میکردند هستی با اصرار از او میخواست تا او هم بازی کند. و پادنا چشمکی به دوستانش میزد و میگفت " تو نخودی باش " نخودی یا اضافی ! پوزخند زد حالا او در خانه اش نخودی شده بود و هستی اینقدر سریع پیش میرفت که او را کنار زده بود و با زبان بی زبانی به او میگفت " پادنا تو نخودی باش " دیگر گوشه ای ایستادن و نگاه کردن را جایز ندانست . مداخله کرد : ـ چسب خوب نیست باید بگیری زیر آب . بیا صابر باید بریم اونور محکم بازوی صابر را به دست گرفت . در دلش احساس سنگینی و درد کرد .

دانلود رمان عاشقانه

دانلود رمان آندروید

قسمتی از قلم نویسنده : صدای خنده ی بلند صابر در گوش هایش طنین انداخت ـ این چیه درست کردین ؟ وبا دست به سالاد الویه ای که بیشتر شبیه جوجه تیغی بود اشاره کرد ، پادنا لبخند زد و به هستی نگاه کرد با چشمانش به خواهرک هنرمند و با سلیقه اش تحسین گفت. صابربا هیجان گفت: ـ پانی چه کردی تو امشب پادنا با شوق به چشمان هیجان زده ی صابر خیره ماند . صدای هستی نگاهش را مدتی از جوجه تیغی بانمکی الویه ای گرفت ـ من درست کردم صابر خان لبخند صابر عمیق ترشد ـ زخمیمون نکنه این چطوری باید بخوریمش هستی و پادنا هم زمان خندیدند. صابر به هستی نگاه کرد روی کانتر نشسته بود و از بالا به صابر لبخند میزد. چشمانش بدون اینکه بخواهد سمت اندام مورد توجه هستی کشیده شد. بالافاصله سرش را خم کرد تا چشمانش خطا نکنند. هستی خنده کنان گفت: ـ اهلیش میکنیم آقا صابر شما که مهارتشو دارین با چشم به پادنا اشاره کرد. پادنا اینقدر سرگرم چیدن گوجه های قاچ شده بود که خیلی به حرف هستی توجهی نکرد.صابر خندید و در دلش از حاضرجوابی های هستی لذت برد. بلند شد و ایستاد .لبخند هستی هنوز هم برقرار بود

دانلود رمان

دانلود رمان جدید

لینک های دانلود :
 • نسخه جاوا با فرمت Jar - کتابچه [ دانلود ]
 • نسخه جاوا با فرمت Jar - پرنیان [ دانلود ]
 • نسخه جاوا با فرمت Jar و Jad در فایل فشرده Zip [ دانلود ]
 • نسخه آندروید با فرمت Apk [ دانلود ]
 • نسخه PDF به صورت کامل و بدون فشرده [ دانلود ]
 • نسخه PDF به صورت کامل در فایل فشرده Zip [ دانلود ]
 • نسخه ePub برای آیفون و آندروید و ... [ دانلود ]
 • 6438 بازدید
 • پریسا .ش
 • منبع
پیشنهاد مه تیک به کاربران آندرویدی

کاربرانی که از طریق وسیله ی آندرویدی خود اقدام به مطالعه رمانهای نسخه ePub می کنند نیاز به برنامه Moon Reader Pro دارند که ما نسخه کامل آن را بصورت رایگان در لینک زیر در اختیارتان قرار داده ایم. در این برنامه به راحتی میتوانید اندازه فونت، رنگ فونت، پس زمینه و سایر موارد را به دلخواه خود تنظیم کنید.

دانلود آخرین نسخه برنامه کتابخوان مون ریدر اندروید

این پست 2 سال پیش توسط پریسا .ش ارسال شده: دیگه توی سایت فعالیتی ندارم دوستان... خدانگهدار!!!
حرفای خودمونی (حتما مطالعه شود)

1 - رمانهایی که از تاریخ خرداد 94 بر روی سایت قرار داده شده اند همگی توسط چند کاربر سایت آماده میشوند و برایمان ارسال میشود، نویسنده هایی که قصد چاپ رمان را دارند بدون هیچگونه بی احترامی و رفتار تند و ناخوشآیند ما را در جریان قرار دهید.

2 - در صورتی که رمانی را تایپ کرده اید و قصد انتشار آن را در وبسایت مه تیک دارید از طریق قسمت تماس با ما اطلاع دهید.

3 - در قسمت نظرات سعی کنید مرتبط با موضوع دیدگاه بنویسید و از درخواست لینک رمانهای حذف شده و گذاشتن آدرس ایمیل، آی دی شبکه های اجتماعی، شماره و ... جدا خودداری کنید.

4 - اکثر رمانها از سایت نودوهشتیا بر روی سایت قرار داده میشوند که منابع و نام نویسنده در آنها درج شده است

5 - تمامی رمانهای سایت درخواستی کاربران میباشد، در مه تیک قبل از هر چیزی نظر کاربران در اولویت است.

6 - من توی تعطیلات تابستون هستم و ایران نیستم, توی این مدت سایت دست دوست عزیزمون سحر هستش.

7 - همین دیگه، همیشه خوش باشید. ;)

نظرات
افسون گفته : ۱۱:۰۱ - ۱۳۹۴/۰۳/۰۲

دلبراماوحشی و قبولم کن ونقاب شیطنت و بذارید

رمان های پیشنهادی