دانلود رمان هوای تلخ نسخه آندروید, جاوا, EPub و PDF

tanhaei

 • نام رمان : هوای تلخ
 • نویسنده : nastaran-kw کاربر نودهشتیا
 • صفحات : 175

دانلود رمان هوای تلخ نسخه آندروید, جاوا, EPub و PDF

خلاصه داستان : نه از جنس حوایم نه هوا! نه حوا ادمی ام نه لیلی دیوانه ایی!نه دختر شاه پریانم نه دختر گیسوکمند مادر! نه روح اسمانی دارم نه زمینیش را! انگار از دار دنیا فقط خودم را دارم که برای خودم باشم! نه تنهایم و نه مشغول فقط کمی برای خودم کمرنگم! نه برای کسی فقط و فقط برای خودم! حوا و هوای خودمم ! عاشقی را تنهایی تجربه می کنم ! با خودم و خودم! شاید هم باکسی که خود من است... اما تو فقط با خودم باش برایت حوا که هیچ هوا هم می شوم...

دانلود رمان عاشقانه

دانلود رمان آندروید

قسمتی از قلم نویسنده : با ترس به در چوبی کافی شاپی که عمق خاطراتم درش بود نگاه کردم دست لرزانم را به دستگیره اش گرفتم و به پایین کشیدمش با ورودم موجی از دود که فکرمی کنم از عود بود به مجرای تنفسی ام هجوم اورد .... نگاهم را به سر تا سر کافی شاپ گرداندم... چه قدر عوض شده بود ... دکور قرمز قهوه اییش شده بود کرم قهوه ایی .... خیلی زیبا تر شده بود...به سمت صندوق حرکت کردم ... صدای پاشنه ی کفشم در همهمه ی کافی شاپ گم میشد... به چهره اشنای صندوق دار نگاه کردم ... عوض نشده بود... ارام و با لکنت صداش کردم - ببخشید اقا... سر بالا گرفت ... آخ خاطرات ... اخ ... بهت زده نگاهم می کرد . از نوک پا تا سر و صورتم ! با شک وشبهه و تعجب و با تته پته گفت- آ... آدیـــ.... آدیشه؟ بی هیچ حرفی لبخند کوتاهی زدم . خنده ایی کرد و گفت - خودتی نه؟من تو رو هیچ وقت فراموش نمی کنم.... گفته بود من تورا فراموش نمی کنم ... چه خبری خوش تر از این ؟ لبخندم را عمیق تر کردم و به ارامی سرم را به معنای تایید تکان دادم. دوباره گفت -باور نمی کنم که خودت باشی ... رفتی پشت سرت رو هم نگاه نکردی؟اصلا من رو یادته؟ یادم بود خیلی واضح بی هیچ کم و کاستی... نه تنها او را همه چیز رو یادم بود... همه چیز و همه کس را ! تمام اتفاقات را! سرم را اروم تکان دادم گفتم - محمد....

دانلود رمان

دانلود رمان جدید

لینک های دانلود :
 • نسخه جاوا با فرمت Jar - کتابچه [ دانلود ]
 • نسخه جاوا با فرمت Jar - پرنیان [ دانلود ]
 • نسخه آندروید با فرمت Apk [ دانلود ]
 • نسخه PDF به صورت کامل و بدون فشرده [ دانلود ]
 • نسخه PDF به صورت کامل در فایل فشرده Zip [ دانلود ]
 • نسخه ePub برای آیفون و آندروید و ... [ دانلود ]
 • 3375 بازدید
 • جعفر
پیشنهاد مه تیک به کاربران آندرویدی

کاربرانی که از طریق وسیله ی آندرویدی خود اقدام به مطالعه رمانهای نسخه ePub می کنند نیاز به برنامه Moon Reader Pro دارند که ما نسخه کامل آن را بصورت رایگان در لینک زیر در اختیارتان قرار داده ایم. در این برنامه به راحتی میتوانید اندازه فونت، رنگ فونت، پس زمینه و سایر موارد را به دلخواه خود تنظیم کنید.

دانلود آخرین نسخه برنامه کتابخوان مون ریدر اندروید

این پست 2 سال پیش توسط جعفر ارسال شده: مثلا دانشجوی شیمی
حرفای خودمونی (حتما مطالعه شود)

1 - رمانهایی که از تاریخ خرداد 94 بر روی سایت قرار داده شده اند همگی توسط چند کاربر سایت آماده میشوند و برایمان ارسال میشود، نویسنده هایی که قصد چاپ رمان را دارند بدون هیچگونه بی احترامی و رفتار تند و ناخوشآیند ما را در جریان قرار دهید.

2 - در صورتی که رمانی را تایپ کرده اید و قصد انتشار آن را در وبسایت مه تیک دارید از طریق قسمت تماس با ما اطلاع دهید.

3 - در قسمت نظرات سعی کنید مرتبط با موضوع دیدگاه بنویسید و از درخواست لینک رمانهای حذف شده و گذاشتن آدرس ایمیل، آی دی شبکه های اجتماعی، شماره و ... جدا خودداری کنید.

4 - اکثر رمانها از سایت نودوهشتیا بر روی سایت قرار داده میشوند که منابع و نام نویسنده در آنها درج شده است

5 - تمامی رمانهای سایت درخواستی کاربران میباشد، در مه تیک قبل از هر چیزی نظر کاربران در اولویت است.

6 - من توی تعطیلات تابستون هستم و ایران نیستم, توی این مدت سایت دست دوست عزیزمون سحر هستش.

7 - همین دیگه، همیشه خوش باشید. ;)

نظرات
رمان های پیشنهادی