دانلود رمان ناقوس مرگ نسخه آندروید, جاوا, EPub و PDF

دانلود رمان ناقوس مرگ نسخه آندروید, جاوا, EPub و PDF

 • نام رمان : ناقوس مرگ
 • نویسنده : مهسا.گ
 • صفحات : ۱۹۳

دانلود رمان ناقوس مرگ نسخه آندروید, جاوا, EPub و PDF

خلاصه داستان : شبهای تهران ناآرام می شود ، ولوله می افتد در جانش ، با قاتلی بی رحم که کارش فقط و فقط دریدن است و بس … تنها نشان از او نامی است هراس آور ، نـــــــknellــــــــل …

دانلود رمان عاشقانه

دانلود رمان آندروید

قسمتی از قلم نویسنده : دنده رو جابه جا کردم وپامو بیشتر رو گازفشار دادم _چی شد؟ _دارن میرسن ماشین روبرو پیچید سمت خروجی بزرگراه و منم پِیش _پوریا ببین می تونی پنچرش کنی یه نگاه به سرعت سنج انداخت _با این سرعت ؟قربان دارین دویست تا میرین _پس ببین این نیروی کمکی چی شد؟ فاصله ام با ماشین روبرو داشت بیشتر میشد،پامو رو گاز فشار دادم تا فاصله کمتر بشه _نگران نباشید بچه ها تمامی راه های خروجی رو بستن جایی نمی تونه بره _خوبه چند متر جلوتر چراغ های جلوی بنز های نیروی انتظامی روشن شد و بعد صدای کشیده شدن چهار چرخ ماشین و بعد بوی لِنت و لاستیک به هوا بلند شد.آروم سرعتمو کم کردم و ماشین رو متمایل به راست پارک کردم تا راه فراری نداشته باشه این قاتل بی رحم و فراری .هم زمان با پوریا از ماشین پیاده شدم.سرش چرخید به سمت عقب تاشاید راه فراری باشه و انگاری وقتی همه ی راه ها رو بسته دید با دستای بالا رفته به نشانه ی تسلیم پیاده شد.پیاده شدم ویه نگاه به بچه ها که همگی اسلحه به سمتش نشونه رفته بودند کردم و خودم هم از اسلحه از غلاف بیرون کشیدم و به پوریا اشاره کردم تا بهش دستبند بزنه.پوریا بهش نزدیک تر شد و چند مامور با کلاش توی دستشون دو قدم جلوتر اومدن تا پوریا تو امنیت کامل باشه.دستبند رو از کمرش بیرون کشیدو خواست قبل زدن دستبند بدنش رو بازرسی کنه که شی تیزی تو تاریکی هوا درخشید وفریاد مواظب باش من و بندازش بچه ها قاطی شد .یکی از پاهای پوریا چرخشی بالا رفت کوبیده شد تو گردن کیومرث توانا و باعث شد تعادلشو از دست بده و نقش زمین بشه و قبل از این که بتونه دوباره حرکتی کنه دستبند پوریا دستاشواز پشت اسیر کرد *** آروم کلید رو تو قفل چرخوندم و وارد شدم.کتمو درآوردم وتو کمد کنار در آویزونش کردم. مشغول در آوردن جورابام بودم که اول بوی عطر یاس و بعد صدای عزیز بلند شد

دانلود رمان

دانلود رمان جدید

لینک های دانلود :
 • نسخه جاوا با فرمت Jar - کتابچه [ دانلود ]
 • نسخه جاوا با فرمت Jar - پرنیان [ دانلود ]
 • نسخه آندروید با فرمت Apk [ دانلود ]
 • نسخه PDF به صورت کامل و بدون فشرده [ دانلود ]
 • نسخه PDF به صورت کامل در فایل فشرده Zip [ دانلود ]
 • نسخه ePub برای آیفون و آندروید و ... [ دانلود ]
 • 2712 بازدید
 • جعفر
پیشنهاد مه تیک به کاربران آندرویدی

کاربرانی که از طریق وسیله ی آندرویدی خود اقدام به مطالعه رمانهای نسخه ePub می کنند نیاز به برنامه Moon Reader Pro دارند که ما نسخه کامل آن را بصورت رایگان در لینک زیر در اختیارتان قرار داده ایم. در این برنامه به راحتی میتوانید اندازه فونت، رنگ فونت، پس زمینه و سایر موارد را به دلخواه خود تنظیم کنید.

دانلود آخرین نسخه برنامه کتابخوان مون ریدر اندروید

این پست 1 سال پیش توسط جعفر ارسال شده: مثلا دانشجوی شیمی
حرفای خودمونی (حتما مطالعه شود)

1 - رمانهایی که از تاریخ خرداد 94 بر روی سایت قرار داده شده اند همگی توسط چند کاربر سایت آماده میشوند و برایمان ارسال میشود، نویسنده هایی که قصد چاپ رمان را دارند بدون هیچگونه بی احترامی و رفتار تند و ناخوشآیند ما را در جریان قرار دهید.

2 - در صورتی که رمانی را تایپ کرده اید و قصد انتشار آن را در وبسایت مه تیک دارید از طریق قسمت تماس با ما اطلاع دهید.

3 - در قسمت نظرات سعی کنید مرتبط با موضوع دیدگاه بنویسید و از درخواست لینک رمانهای حذف شده و گذاشتن آدرس ایمیل، آی دی شبکه های اجتماعی، شماره و ... جدا خودداری کنید.

4 - اکثر رمانها از سایت نودوهشتیا بر روی سایت قرار داده میشوند که منابع و نام نویسنده در آنها درج شده است

5 - تمامی رمانهای سایت درخواستی کاربران میباشد، در مه تیک قبل از هر چیزی نظر کاربران در اولویت است.

6 - من توی تعطیلات تابستون هستم و ایران نیستم, توی این مدت سایت دست دوست عزیزمون سحر هستش.

7 - همین دیگه، همیشه خوش باشید. ;)

نظرات
امید جهان گفته : ۱۶:۴۶ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۰

مرسی عالی بودش

رمان های پیشنهادی