دانلود رمان دره بنفشه ها نسخه آندروید, جاوا, EPub و PDF

دانلود رمان دره بنفشه ها

 • نام رمان : دره بنفشه ها
 • نویسنده : شکوفه عصمت
 • صفحات : ۱۷۹

دانلود رمان دره بنفشه ها نسخه آندروید, جاوا, EPub و PDF

خلاصه داستان : عزیزه آخرین فرزند از خانواده ای پر جمعیت است . که با جدا شدن تدریجی خواهر و برادران ، با مادرش تنها می ماند. عزیزه علی رغم وجود مشکلات و موانع ، همچون اسمش با عزت زندگی می کند و تن به خفت نمی دهد. سپس در روستای با صفایی به نام دره بنفشه ها به آموزگاری پرداخته و با پزشک جوان روستا، عاشقانه ای پاک را رقم می زنند. آیا شاهد وصال را در برمی گیرند؟؟ در خلال رمان داستانهایی شیرین از زبان مادر دخترک ما نقل می شود که برجذابیت قصه می افزایند.

دانلود رمان عاشقانه

دانلود رمان آندروید

قسمتی از قلم نویسنده : از پنجره اطاقم دربیمارستان ، به حیاط می نگرم . تا بستان است .تابستان است وباز شهرمن ، مردم راازتمام نقاط سرزمینم ، به خود می خواند تا بانفس فرح بخشش ، طراوت رابی دریغ برجانهای خسته ازگرما هدیه کند. تابستان است وباز شهرمن ،تکه ای ازبهشت رابه روی ما می نمایاند تابستان است، تن های داغ ،خنکای مرهم رادرباغ های باصفای شهرمقدس ( آرتا ویل= شهرمقدس ) ( اردبیل )، می جویند درآنجا که سکوت کوهسار،با ملودی زیبای شرشر آب چشمه ها وآواز پرندگان پر می زند آنجاکه ، قله همیشه برفی و باشکوه سبلان ،ابرها راپاره کرده وسربه آسمان می ساید. ودردامنه های سرسبزش ، گلهای رنگارنگ ،غوطه وردرمه ، ژاله بررخ ، شمیم بهشت را درهوا ،می افشانند. صدای جیغ جیغ دخترکان وخنده های بلند پسربچه ها ، مراباخود به گذشته می برد. گذشته ای که کودکانه هایم رادرخود داشت . به هفت سالگی وخانه مادرم که به او (آنا جان ) می گفتیم. زنی پاکیزه وباسلیقه و فاضله. درحیاط بزرگ وباصفای خانه ، بادوبرادرزاده هم سن وسالم مشغول خاله بازی هستیم زیرهرکدام ازدرختها ، خانهء مهمانی ما می شود. افسانه دختر برادر بزرگم ،تکیه بردرخت سیب ،اسباب بازی هایش رامی چیند. شهره فرزندداداش دومی ، منزلش کنار درخت گیلاس صورتی ،است .ومن هم به خاطر اینکه عاشق عطر درخت سنجدم ، درآن جا قرار می گیرم. برادرانم با خانواده شان ،هریک اطاقی وسیع درطبقه دوم دارند. من وآناجان با خواهر دومی که وحیده نام دارد وهفت هشت سالی از ما (من افسانه وشهره) بزرگتراست ،درپایین ساختمان زندگی می کنیم. یک اطاق بزرگ هم هست که به عنوان مهمان خانه ، بایدهمیشه تمیز باشدو برق بزند. خواهربزرگمان هم باخانواده اش ساکن تهران هستند. شهره وافسانه هرکدام دوبرادردارند .یکی بزرگترازما ودیگری سه چهار سالی کوچکتر ازما . پسرکوچولوها دربازی نقش بچه های خواهرانشان رادارند .فرزند من هم عروسک پارچه ای ام است . زن داداش ها انگارکه مسابقه گذاشته باشند ،فرزندچهارم رانیز درشکم دارند. البته اگر آبجی بزرگم بیماری قلبی ومیگرن ، نداشت شاید دراین رقابت ،شرکت می نمود ولی پزشک بعداززایمان سومش ،شدیدا اوراازبارداری نهی کرده بود آناجان باوحیده لباس می شویند ومامان افسانه رخت های شسته شده را درضلعی ازحیاط که باغچه سبزیجا ت ، درآن قرار دارد ،به طناب می آویزد. درحین کارکردن حواسش به بچه هاهم است: — افشین بازم که توبالای درخت رفتی ؟ بیا پایین می افتی می میری بدبخت می شیم .

دانلود رمان

دانلود رمان جدید

لینک های دانلود :
 • نسخه جاوا با فرمت Jar - کتابچه [ دانلود ]
 • نسخه جاوا با فرمت Jar - پرنیان [ دانلود ]
 • نسخه آندروید با فرمت Apk [ دانلود ]
 • نسخه PDF به صورت کامل و بدون فشرده [ دانلود ]
 • نسخه PDF به صورت کامل در فایل فشرده Zip [ دانلود ]
 • نسخه ePub برای آیفون و آندروید و ... [ دانلود ]
 • 2451 بازدید
 • جعفر
پیشنهاد مه تیک به کاربران آندرویدی

کاربرانی که از طریق وسیله ی آندرویدی خود اقدام به مطالعه رمانهای نسخه ePub می کنند نیاز به برنامه Moon Reader Pro دارند که ما نسخه کامل آن را بصورت رایگان در لینک زیر در اختیارتان قرار داده ایم. در این برنامه به راحتی میتوانید اندازه فونت، رنگ فونت، پس زمینه و سایر موارد را به دلخواه خود تنظیم کنید.

دانلود آخرین نسخه برنامه کتابخوان مون ریدر اندروید

این پست 1 سال پیش توسط جعفر ارسال شده: مثلا دانشجوی شیمی
حرفای خودمونی (حتما مطالعه شود)

1 - رمانهایی که از تاریخ خرداد 94 بر روی سایت قرار داده شده اند همگی توسط چند کاربر سایت آماده میشوند و برایمان ارسال میشود، نویسنده هایی که قصد چاپ رمان را دارند بدون هیچگونه بی احترامی و رفتار تند و ناخوشآیند ما را در جریان قرار دهید.

2 - در صورتی که رمانی را تایپ کرده اید و قصد انتشار آن را در وبسایت مه تیک دارید از طریق قسمت تماس با ما اطلاع دهید.

3 - در قسمت نظرات سعی کنید مرتبط با موضوع دیدگاه بنویسید و از درخواست لینک رمانهای حذف شده و گذاشتن آدرس ایمیل، آی دی شبکه های اجتماعی، شماره و ... جدا خودداری کنید.

4 - اکثر رمانها از سایت نودوهشتیا بر روی سایت قرار داده میشوند که منابع و نام نویسنده در آنها درج شده است

5 - تمامی رمانهای سایت درخواستی کاربران میباشد، در مه تیک قبل از هر چیزی نظر کاربران در اولویت است.

6 - من توی تعطیلات تابستون هستم و ایران نیستم, توی این مدت سایت دست دوست عزیزمون سحر هستش.

7 - همین دیگه، همیشه خوش باشید. ;)

نظرات
شاپرک گفته : ۱۶:۴۹ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۲

لطفا رمان دون جوانی و پشت کوه رو بذارید ممنون.
آقا جعفر یادتون نره ها مرسی. راستی آقا میثم برنگشتن؟

mahta گفته : ۱۸:۴۵ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۱

با سلام. لطفا رمان خشت و آیینه رو بزارید. ممنون

siran گفته : ۲:۳۱ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۰

سلام اگه امکانش هست رمان باور ندارم از خانم فاطمه . ح رو بذارید فقط زودتر ممنونم.

رمان های پیشنهادی