دانلود رمان از کدامین صبح طلوع خواهی کرد؟

نسخه آندروید, جاوا, EPub و PDF

Az-Kodamin-Sobh-Toloo-Khahi-Kard

 • نام رمان : از کدامین صبح طلوع خواهی کرد؟
 • نویسنده : توسکا۹۸
 • صفحات : ۱۵۶

دانلود رمان از کدامین صبح طلوع خواهی کرد؟

خلاصه داستان : وای اگر پیچشِ من با خَمت … / درد شود تا که به دست آرمت نوش ِ خودم زهر ِ سراپا غمت … / بیشترش کن که کـَمم با کـَمت خوب ترین حادثه می دانمت … / خوب ترین حادثه می دانی ام غسل کن و نیت ِ اعجاز کن … / باز مرا با خودم آغاز کن یک وجب از پنجره پرواز کن … / گوش ِ مرا معرکه ی راز کن حرف بزن ابر ِ مرا باز کن … دیر زمانیست که بارانی ام / قحطیِ حرف است و سخن … سال هاست ، قفل زمان را بشکن / سال هاست پُر شدم از درد شدن … سال هاست ظرفیت ِ سینه ی من / سال هاست حرف بزن حرف بزن … سال هاست تشنه ی یک صحبت طولانی ام …

دانلود رمان عاشقانه

دانلود رمان آندروید

قسمتی از قلم نویسنده : از جایم برخاستم و بلند گفتم: _نه..نه..نه.. بابا آهسته پرسید: _چرا نه دخترم؟ مامان داد زد: _مسعود،دل به حرف این بچه نده.دست این باشه میخواد صبر کنه تا موهاش مثل دندوناش سفید بشه. رو به مامان گفتم: _مامان جان مگه من چن سالمه که اینطوری میگید.بعدشم اگه بچه م چرا میخوای ازدواج کنم؟ بابانگاه ملامت باری به مامان انداخت و بعد رو به من کرد و گفت: _بشین باباجان باهم حرف بزنیم. سرجام نشستم.مامان پشت چشمی برایم نازک کرد.نگاهم را از مامان به سمت بابا چرخاندم. _خب.دلیل نه گفتنت چیه بابا جون؟ _دلیل از این مهم تر که دوسش ندارم؟؟ _خب تو که باهاش برخورد نداشتی.بذار بیان.باهاش هم کلام شو بعد… چه میدانست…بابا چه میدانست از آن یک سال و اندی..از آن… دهان باز کردم که چیزی بگویم که مامان گفت: _پسر به این با کمالاتی.به اون آقایی.عیب رو پسر مردم نذار.من نمیدونم ارکیده..تاحالا هرکی اومد تو گفتی نه و ماهم گفتیم چشم.این بار دیگه نمیذارم ندیده بگی نه…تاحالا اونایی که میومدنو زیاد نمیشناختیم..امااین یکی فرق داره.هم خودشو هم خانوادشو سالهاست که میشناسیم. بابا رو به مامان گفت: _فرناز…این دختر باید زندگی کنه.وقتی نخوادش به زور که نمیشه.باید فکر کنه و تصمیم بگیره. _مگه همه اولش عاشق سینه چاک هم بودن..تو زندگی بالاخره عاشق هم میشن.تو هم اینقد طرف این دخترو نگیر.

دانلود رمان

دانلود رمان جدید

لینک های دانلود :
 • نسخه جاوا با فرمت Jar - کتابچه [ دانلود ]
 • نسخه جاوا با فرمت Jar - پرنیان [ دانلود ]
 • نسخه آندروید با فرمت Apk [ دانلود ]
 • نسخه PDF به صورت کامل و بدون فشرده [ دانلود ]
 • نسخه PDF به صورت کامل در فایل فشرده Zip [ دانلود ]
 • نسخه ePub برای آیفون و آندروید و ... [ دانلود ]
 • 2634 بازدید
 • جعفر
پیشنهاد مه تیک به کاربران آندرویدی

کاربرانی که از طریق وسیله ی آندرویدی خود اقدام به مطالعه رمانهای نسخه ePub می کنند نیاز به برنامه Moon Reader Pro دارند که ما نسخه کامل آن را بصورت رایگان در لینک زیر در اختیارتان قرار داده ایم. در این برنامه به راحتی میتوانید اندازه فونت، رنگ فونت، پس زمینه و سایر موارد را به دلخواه خود تنظیم کنید.

دانلود آخرین نسخه برنامه کتابخوان مون ریدر اندروید

این پست 1 سال پیش توسط جعفر ارسال شده: مثلا دانشجوی شیمی
حرفای خودمونی (حتما مطالعه شود)

1 - رمانهایی که از تاریخ خرداد 94 بر روی سایت قرار داده شده اند همگی توسط چند کاربر سایت آماده میشوند و برایمان ارسال میشود، نویسنده هایی که قصد چاپ رمان را دارند بدون هیچگونه بی احترامی و رفتار تند و ناخوشآیند ما را در جریان قرار دهید.

2 - در صورتی که رمانی را تایپ کرده اید و قصد انتشار آن را در وبسایت مه تیک دارید از طریق قسمت تماس با ما اطلاع دهید.

3 - در قسمت نظرات سعی کنید مرتبط با موضوع دیدگاه بنویسید و از درخواست لینک رمانهای حذف شده و گذاشتن آدرس ایمیل، آی دی شبکه های اجتماعی، شماره و ... جدا خودداری کنید.

4 - اکثر رمانها از سایت نودوهشتیا بر روی سایت قرار داده میشوند که منابع و نام نویسنده در آنها درج شده است

5 - تمامی رمانهای سایت درخواستی کاربران میباشد، در مه تیک قبل از هر چیزی نظر کاربران در اولویت است.

6 - من توی تعطیلات تابستون هستم و ایران نیستم, توی این مدت سایت دست دوست عزیزمون سحر هستش.

7 - همین دیگه، همیشه خوش باشید. ;)

نظرات
negin گفته : ۱۴:۱۹ - ۱۳۹۴/۰۷/۲۳

رمان سیگار شکلاتی کی منتشر میشه؟؟؟؟؟؟؟

  جعفر گفته : ۲۰:۱۱ - ۱۳۹۴/۰۷/۲۴

  کامل بشه قرار داده میشه

رمان های پیشنهادی