دانلود رمان برگ ریزان خاطره ها با انواع فرمت های گوشی و تبلت و کامپیوتر نسخه آندروید, جاوا, EPub و PDF

Bargrizan-Khatere-Ha

 • نام رمان : برگ ریزان خاطره ها
 • نویسنده : کار گروهی
 • صفحات : ۲۱۴

دانلود رمان برگ ریزان خاطره ها نسخه آندروید, جاوا, EPub و PDF

خلاصه داستان : دختری که دانشجوی پزشکیه به خاطر آزارای یه شخص نامرئی در معرض مشکلات روحی روانی قرار میگیره تا اینکه با عاشق شدنش آرامش به روحش برمیگرده، زمان می گذره و موقع اثبات عشقش امتحان سختی سر راهش قرار می گیره و همزمان ازارای اون شخص ناشناس بازم شروع میشه ، و سعی داره اونو عاشق خودش کنه …

دانلود رمان عاشقانه

دانلود رمان آندروید

قسمتی از قلم نویسنده : اخم عمیقی روی پیشونی عروسکیش میشینه ، با پاش روی سنگ فرشای برفی ضرب گرفته، به عقربه های ساعت نگاهی می ندازه، دوباره و دوباره، سوز سردی می یاد، شال سفیدش رو تا زیرچشماش بالا میاره، سوز خشکی میاد، اشک تو چشمای خمارش حلقه می زنه ، دوباره ضرب می گیره … …نیومد ، بازم نیومد… این جمله رو طوطی وار توی ذهنش مرور می کنه ، چندوقتی هست دچار این کابوس شده، مزاحمت های تلفنی ، پیام های بی نشون با شماره های مختلف، پیغامو پسغام به همشاگردی هاش، اما دیروز بالاخره به حرف می یاد… یه پیام می گیره بازم از یه ناشناس … اینطور نوشته بود - دلم تنگِ می خوام ببینمت … - کجا؟ - پارک ساعی ، پائین پله ها روی نیمکت سوم بشین… - توهمون مزاحمی؟ - فرض کن همونم، ولی مزاحم نیستم یه عاشق خستم همین … - باورت ندارم… - یه روز باور می کنی عزیزم،ساعت ۳ منتظرم باش… چند بار به شماره مشکوک زنگ می زنه،جوابی نمی گیره، انقدر این مدت از دستش عاصی شده که حالا به هر قیمتی دلش می خواد اون ببین، حتی تو این سرما که استخون سوز … کلافگی از سرو روش می باره، به خصوص که چند تا جوون کم سنو سالم دارن سربه سرش می ذارن … مدام سرشو به چپو راست می چرخونه ، اشکش در می یاد ، دلش می خواد زمینو زمانو بهم بدوزه ، نفسای ممتد ریه های شو از هوای یخ بسته پر کرده ، دیگه تاب نداره ، از جا بلند میشه، سر می چرخونه ، یه آن به نظرش می یاد از بین درختا یه نور فلش مانند رد می شه، اخم می کنه، دقیق نگاه می کنه، یکی دیگه و باز یکی دیگه … عصبی کیفشو بین انگشتای ظریفش میگیره و راه می افته … … به درک نیومد که نیومد، بالاخره که چی ! یه روز همه چی معلوم میشه…

دانلود رمان

دانلود رمان جدید

لینک های دانلود :
 • نسخه جاوا با فرمت Jar - کتابچه [ دانلود ]
 • نسخه جاوا با فرمت Jar - پرنیان [ دانلود ]
 • نسخه جاوا با فرمت Jar و Jad در فایل فشرده Zip [ دانلود ]
 • نسخه آندروید با فرمت Apk [ دانلود ]
 • نسخه PDF به صورت کامل و بدون فشرده [ دانلود ]
 • نسخه ePub برای آیفون و آندروید و ... [ دانلود ]
 • 2343 بازدید
 • جعفر
پیشنهاد مه تیک به کاربران آندرویدی

کاربرانی که از طریق وسیله ی آندرویدی خود اقدام به مطالعه رمانهای نسخه ePub می کنند نیاز به برنامه Moon Reader Pro دارند که ما نسخه کامل آن را بصورت رایگان در لینک زیر در اختیارتان قرار داده ایم. در این برنامه به راحتی میتوانید اندازه فونت، رنگ فونت، پس زمینه و سایر موارد را به دلخواه خود تنظیم کنید.

دانلود آخرین نسخه برنامه کتابخوان مون ریدر اندروید

این پست 1 سال پیش توسط جعفر ارسال شده: مثلا دانشجوی شیمی
حرفای خودمونی (حتما مطالعه شود)

1 - رمانهایی که از تاریخ خرداد 94 بر روی سایت قرار داده شده اند همگی توسط چند کاربر سایت آماده میشوند و برایمان ارسال میشود، نویسنده هایی که قصد چاپ رمان را دارند بدون هیچگونه بی احترامی و رفتار تند و ناخوشآیند ما را در جریان قرار دهید.

2 - در صورتی که رمانی را تایپ کرده اید و قصد انتشار آن را در وبسایت مه تیک دارید از طریق قسمت تماس با ما اطلاع دهید.

3 - در قسمت نظرات سعی کنید مرتبط با موضوع دیدگاه بنویسید و از درخواست لینک رمانهای حذف شده و گذاشتن آدرس ایمیل، آی دی شبکه های اجتماعی، شماره و ... جدا خودداری کنید.

4 - اکثر رمانها از سایت نودوهشتیا بر روی سایت قرار داده میشوند که منابع و نام نویسنده در آنها درج شده است

5 - تمامی رمانهای سایت درخواستی کاربران میباشد، در مه تیک قبل از هر چیزی نظر کاربران در اولویت است.

6 - من توی تعطیلات تابستون هستم و ایران نیستم, توی این مدت سایت دست دوست عزیزمون سحر هستش.

7 - همین دیگه، همیشه خوش باشید. ;)

نظرات
رمان های پیشنهادی