دانلود رمان عشق تو سراب بود با همه نسخه ها از جمله آندروید, جاوا, EPub و PDF

عشق تو عشق تو سراب

  • نام رمان : عشق تو سراب بود
  • نویسنده : فاطمه کمالی
  • صفحات :

دانلود رمان عشق تو سراب بود نسخه آندروید, جاوا, EPub و PDF

خلاصه داستان : درد دارد... وقتی با نسیمی برود کسی که به خاطرش به طوفان زده ای... درد دارد... وقتی در صحرای احساست عشق او تنها یک سراب باشد... درد دارد... وقتی او بیاید و تنهایی هایت را پر کند و برود و از همیشه تنها ترت کند... درد دارد... وقتی تو بخواهی و او نخواهد... درد دارد... درد... پایان خوش...

دانلود رمان عاشقانه

دانلود رمان آندروید

قسمتی از قلم نویسنده : با پاهای لرزون وارد کافی شاپ شدم...چشم چرخوندم....دختری از گوشه ی چاپ برام دست تکون داد.....ضربان قلبم بالا رفته بود....معده ی دردناکم تیر میکشید....همه وجودم میسوخت و حالا که داشتم به واقعیت قدم به قدم نزدیک تر میشدم ترس تو وجودم رخنه کرده بود...ترس از، از دست دادن زندگیم و خوشبختی چهارساله ام....به سختی خودم رو به میز رسوندم....روی صندلی نشستم....سلام نکردم...اونم انگار انتظار سلام از من نداشت چرا که بی حرف پاکتی رو روی میز شیشه ای کافی به سمتم هل داد و گفت: هر اونچه که چهارماه ازت مخفی شده و سعی کردی ازشون سر در بیاری این توا... بند کیفم رو تو مشتم فشردم و به پاکت روبروم زل زدم....صداش رو شنیدم: __نمیخوای بازش کنی؟ دستای عرق کرده ام رو از بند کیفم جدا کردم....معدم تیر کشید....سرم نبض میزد....تمام تنم میسوخت....عرق از روی شقیقه ام جاری شد بود و تیره ی کمرم هم....دستام میلرزیدن.. لرزش دستام رو با چشمای تیز بینش شکار کرد....پاکت رو با دستای لرزونم برداشتم و به زور بازش کردم....اب نداشته ی دهن کویر مانندم رو قورت دادم...در پاکت رو باز کردم و عکسا رو بیرون کشیدم....چشمام دو دو میزد....نگاهم تار میشد و دوباره واضح....عکس اول رو دیدم...چشمام پر از آب شد...عکس دوم....قطره اشکی از حصار چشم چپم بیرون چکید....عکس سوم....پلک زدم و به آنی صورتم پر از اشک شد و نگاهم واضح....عکس چهارم...هق زدم....عکس پنجم....معدم تیر کشید و امونم رو برید....عکس ششم....تنم خیس عرق شد و صورتم خیس اشک....عکس آخر....مردم...روح از تنم جدا شد....خدا بیامرزم....

دانلود رمان

دانلود رمان جدید

لینک های دانلود :
  • نسخه جاوا با فرمت Jar - کتابچه [ دانلود ]
  • نسخه جاوا با فرمت Jar - پرنیان [ دانلود ]
  • نسخه آندروید با فرمت Apk [ دانلود ]
  • نسخه PDF به صورت کامل و بدون فشرده [ دانلود ]
  • نسخه ePub برای آیفون و آندروید و ... [ دانلود ]
  • 4521 بازدید
  • جعفر
پیشنهاد مه تیک به کاربران آندرویدی

کاربرانی که از طریق وسیله ی آندرویدی خود اقدام به مطالعه رمانهای نسخه ePub می کنند نیاز به برنامه Moon Reader Pro دارند که ما نسخه کامل آن را بصورت رایگان در لینک زیر در اختیارتان قرار داده ایم. در این برنامه به راحتی میتوانید اندازه فونت، رنگ فونت، پس زمینه و سایر موارد را به دلخواه خود تنظیم کنید.

دانلود آخرین نسخه برنامه کتابخوان مون ریدر اندروید

این پست 1 سال پیش توسط جعفر ارسال شده: مثلا دانشجوی شیمی
حرفای خودمونی (حتما مطالعه شود)

1 - رمانهایی که از تاریخ خرداد 94 بر روی سایت قرار داده شده اند همگی توسط چند کاربر سایت آماده میشوند و برایمان ارسال میشود، نویسنده هایی که قصد چاپ رمان را دارند بدون هیچگونه بی احترامی و رفتار تند و ناخوشآیند ما را در جریان قرار دهید.

2 - در صورتی که رمانی را تایپ کرده اید و قصد انتشار آن را در وبسایت مه تیک دارید از طریق قسمت تماس با ما اطلاع دهید.

3 - در قسمت نظرات سعی کنید مرتبط با موضوع دیدگاه بنویسید و از درخواست لینک رمانهای حذف شده و گذاشتن آدرس ایمیل، آی دی شبکه های اجتماعی، شماره و ... جدا خودداری کنید.

4 - اکثر رمانها از سایت نودوهشتیا بر روی سایت قرار داده میشوند که منابع و نام نویسنده در آنها درج شده است

5 - تمامی رمانهای سایت درخواستی کاربران میباشد، در مه تیک قبل از هر چیزی نظر کاربران در اولویت است.

6 - من توی تعطیلات تابستون هستم و ایران نیستم, توی این مدت سایت دست دوست عزیزمون سحر هستش.

7 - همین دیگه، همیشه خوش باشید. ;)

نظرات
رمان های پیشنهادی