دانلود رمان افسانه ارابلا نسخه تبلت, جاوا, EPub و اندروید

Afsaneie-Arabela

 • نام رمان : افسانه ارابلا
 • نویسنده : paniz و sedi
 • صفحات : ۴۷۲

دانلود رمان افسانه ارابلا نسخه تبلت, جاوا, EPub و اندروید

خلاصه داستان : ۳ سرزمین وجود داره که هرکدوم راه و رسم و رسوم خودشون رو دارن. اولین سرزمین برای فرشته هاست و دومی برای شیاطین و سومی برای انسانهای عادی. تولد فرشته ها و شیطان ها به اولین اشک و خنده انسانهای عادی بستگی داره… اولین خنده هر انسان یک فرشته و اولین گریه هر انسان یک شیطان رو متولد میکنه حالا اگه کسی با اولین خندش با قطره ای اشکش مخلوط بشه چی پیش میاد؟ چه موجودی متولد میشه و پا به جهان هستی میذاره؟

دانلود رمان عاشقانه

دانلود رمان آندروید

قسمتی از قلم نویسنده : من…من…من… به راستی من چه؟منِ انسان یا منِ شیطان یا منِ فرشته؟کدامشان؟ خوب؟بد؟یا معمولی؟ سفید؟سیاه؟یا خاکستری؟ دوست؟دشمن؟یا بی طرف؟ من چه؟من به کدام معنا؟ همه من اند.من هم منم.اما همه یک من دارند و من سه من! من کدام منم؟ در زمان هایی دور سرزمین افسانه ای بود به نام “تارگاسیلوس”.سرزمینی که افسانه ای بودنش رو در افسانه ها می خوندن. این سرزمین وسیع شامل سه سرزمین متفاوت میشد به نام های: آرچفیند لند=Archfiend land=سرزمین شیطان ها ساینت لند=Saint land=سرزمین فرشته ها و یوژال لند=Usual land=سرزمین مردم معمولی. مردم سرزمین آرچفیند لند شرور و خبیث بودن و مردم سرزمین ساینت لند مهربون و خوب.و مردم سرزمین یوژال لند هم میانه رو و معمولی. داستان ما از اونجایی شروع میشه که: -آرابلا؟آرابلا؟کجایی؟ طبق معمول خانم مارتین پیر بود که مدام از اتاق اشرافیش که در طبقه بالا بود صدام میزد تا کاری رو بهم محول کنه. -آرابلاااااا؟ چشمامو محکم به هم فشار دادم و مثل خودش هوار کشیدم: -اومدم خانم مارتین. دستمال گردگیری رو روی میز آشپزخونه گذاشتم,دامن پیراهن بلندم رو که تا مچ پام بود,صاف کردم و دستی هم به آستین بلند لباسم کشیدم.

دانلود رمان

دانلود رمان جدید

لینک های دانلود :
 • نسخه جاوا با فرمت Jar - کتابچه [ دانلود ]
 • نسخه جاوا با فرمت Jar - پرنیان [ دانلود ]
 • نسخه آندروید با فرمت Apk [ دانلود ]
 • نسخه PDF به صورت کامل و بدون فشرده [ دانلود ]
 • نسخه PDF به صورت کامل در فایل فشرده Zip [ دانلود ]
 • نسخه ePub برای آیفون و آندروید و ... [ دانلود ]
 • 4659 بازدید
 • جعفر
پیشنهاد مه تیک به کاربران آندرویدی

کاربرانی که از طریق وسیله ی آندرویدی خود اقدام به مطالعه رمانهای نسخه ePub می کنند نیاز به برنامه Moon Reader Pro دارند که ما نسخه کامل آن را بصورت رایگان در لینک زیر در اختیارتان قرار داده ایم. در این برنامه به راحتی میتوانید اندازه فونت، رنگ فونت، پس زمینه و سایر موارد را به دلخواه خود تنظیم کنید.

دانلود آخرین نسخه برنامه کتابخوان مون ریدر اندروید

این پست 1 سال پیش توسط جعفر ارسال شده: مثلا دانشجوی شیمی
حرفای خودمونی (حتما مطالعه شود)

1 - رمانهایی که از تاریخ خرداد 94 بر روی سایت قرار داده شده اند همگی توسط چند کاربر سایت آماده میشوند و برایمان ارسال میشود، نویسنده هایی که قصد چاپ رمان را دارند بدون هیچگونه بی احترامی و رفتار تند و ناخوشآیند ما را در جریان قرار دهید.

2 - در صورتی که رمانی را تایپ کرده اید و قصد انتشار آن را در وبسایت مه تیک دارید از طریق قسمت تماس با ما اطلاع دهید.

3 - در قسمت نظرات سعی کنید مرتبط با موضوع دیدگاه بنویسید و از درخواست لینک رمانهای حذف شده و گذاشتن آدرس ایمیل، آی دی شبکه های اجتماعی، شماره و ... جدا خودداری کنید.

4 - اکثر رمانها از سایت نودوهشتیا بر روی سایت قرار داده میشوند که منابع و نام نویسنده در آنها درج شده است

5 - تمامی رمانهای سایت درخواستی کاربران میباشد، در مه تیک قبل از هر چیزی نظر کاربران در اولویت است.

6 - من توی تعطیلات تابستون هستم و ایران نیستم, توی این مدت سایت دست دوست عزیزمون سحر هستش.

7 - همین دیگه، همیشه خوش باشید. ;)

نظرات
رمان های پیشنهادی