تا اینجای کار در مه تیک ...
سلام به تمامی کاربران و دوستان عزیز، در مدت 2 ماه پیش بود که استارت کار وبسایت مه تیک رو زدیم و وبسایت راه اندازی شد. در این مدت توانستیم حدود 50 کتاب الکترونیکی مخصوص موبایل و کامپیوتر را در وبسایت منتشر کنیم. آمار رسمی الکسا نیز 1 ماه پیش برای وبسایت بالا آمد و توانست از رتبه 29 میلیون جهانی به 3 میلیون جهانی کاهش یابد که امیدواریم به زیر 100 هزار برسیم. همچنین بر طبق آمار وبگذر، گوگل آنالیز و گوگل وب مستر روزانه 150 ورودی از گوگل داریم که امیدواریم به مرور زمان نیز تعداد ورودی افزایش یابد. سرور وبسایت نیز در شهر کانزاس سیتی واقع در آمریکا قرار دارد که با مشکلاتی از قبیل کندی سرعت همراه هستیم که به زودی بعد از رفع مشکل مالی سرور سایت را به استراسبورگ (در فرانسه) منتقل خواهیم کرد که یکی از قدرتمندترین دیتاسنترهای جهان میباشد.
فروشگاه اینترنتی وبسایت نیز همین چندروز پیش فعال شده که شما عزیزان با خرید از فروشگاه به نوعی از نظر مالی به ما کمک خواهید کرد. قالب وبسایت نیز توسط مدیریت وبسایت با بهترین سئو کد نویسی شده که امیدواریم خوشتان آمده باشد، در هر حال ظاهر وبسایت نیز برای بازدیدکننده مهم می باشد.
همچنین بدلیل شروع کلاسهای دانشگاه قادر به بروزرسانی روزانه ی سایت نیستیم، به همین دلیل در این مدت هر 2 یا 3 روز یکبار وبسایت را بروزرسانی خواهیم کرد. اگر توانستیم در این مدت همکار مناسب بیابیم به روال گذشته سایت را روزانه بروزرسانی خواهیم نمود.
و نکته ی آخر اینکه از تمامی شما کاربران سایت سپاس گذاریم که در این مدت با ما بوده اید و در بهبود سایت ما را یاری ساختید.
ارادتمند شما، میثم خان بابایی

تا اینجای کار در مه تیک …

  • 2718 بازدید
  • جعفر
این پست 3 سال پیش توسط جعفر ارسال شده: مثلا دانشجوی شیمی
حرفای خودمونی (حتما مطالعه شود)

1 - رمانهایی که از تاریخ خرداد 94 بر روی سایت قرار داده شده اند همگی توسط چند کاربر سایت آماده میشوند و برایمان ارسال میشود، نویسنده هایی که قصد چاپ رمان را دارند بدون هیچگونه بی احترامی و رفتار تند و ناخوشآیند ما را در جریان قرار دهید.

2 - در صورتی که رمانی را تایپ کرده اید و قصد انتشار آن را در وبسایت مه تیک دارید از طریق قسمت تماس با ما اطلاع دهید.

3 - در قسمت نظرات سعی کنید مرتبط با موضوع دیدگاه بنویسید و از درخواست لینک رمانهای حذف شده و گذاشتن آدرس ایمیل، آی دی شبکه های اجتماعی، شماره و ... جدا خودداری کنید.

4 - اکثر رمانها از سایت نودوهشتیا بر روی سایت قرار داده میشوند که منابع و نام نویسنده در آنها درج شده است

5 - تمامی رمانهای سایت درخواستی کاربران میباشد، در مه تیک قبل از هر چیزی نظر کاربران در اولویت است.

6 - من توی تعطیلات تابستون هستم و ایران نیستم, توی این مدت سایت دست دوست عزیزمون سحر هستش.

7 - همین دیگه، همیشه خوش باشید. ;)

نظرات
رمان های پیشنهادی